Tapet Loder per Femije Fisher Price

L4,000.00

In stock

Compare
SKU: 887961910506 Categories: ,

Description

Kjo loje me permbajtje pishine permban ngjyra te ndritshme, kafshe miqesore dhe nje detaj te brendshem te tubit qe duket sikur femija po noton ne pishine

Vjen me 4 lodra per femije duke perfshire nje loder per daljen e dhembeve, pasqyre me snorkel, peshkaqen te rrudhosur dhe lekundje te limonades, plus 12 karta mujore

E pershtatshme per femije qe nga lindja

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tapet Loder per Femije Fisher Price”

Your email address will not be published.