Tableta me Kolagjen Bioglan 20Tableta

L1,799.00

Out of stock

SKU: 5060216563916 Category:

Description

Zhbllokoni sekretin e bukurisë pa moshë me Tabletat e Bollëkut Bioglan Beauty Collagen; një tub me 20 tableta me shije të manave, të tretshëm në ujë që i japin hidratimit tuaj të përditshëm një shtytje të shëndetshme.

Duke mburrur me një shije të shijshme, tabletat shkumëzohen dhe treten në ujë, duke pasuruar H20 tuaj të kolagjenit detar të hidrolizuar dhe të vitaminave dhe mineraleve të zgjedhura lehtë të zhytura. Si proteina më e bollshme në trupin e njeriut, kolagjeni është një përbërës jetësor përgjegjës për krijimin e lidhjeve për të siguruar forcë, elasticitet dhe strukturë në lëkurën tonë, kockat, muskujt, ligamentet, kërcin dhe indet lidhëse. Megjithëse prodhohet organikisht në trup, prodhimi i kolagjenit natyrshëm shteron kur plakemi, kështu që disqet me gaz, të ngarkuar me Biotinë, Selen dhe antioksidant Vitamina C, ofrojnë një dorë ndihme për të mbështetur mirëmbajtjen e flokëve, thonjve dhe lëkurës së shëndetshme

Permban: 20Tableta

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tableta me Kolagjen Bioglan 20Tableta”

Your email address will not be published.