Suplemente Vegjeteriane 3 Ne1 Natures Aid 60 Kapsula

L3,399.00

Natures Aid 3-në-1 Formula Natyrore kombinon në mënyrë sinergjike tre përbërës të njohur në një shtesë të përshtatshme që është i përshtatshëm për ata që ndjekin një dietë vegane dhe nuk kanë gluten dhe laktozë.

Këto kapsula kombinojnë ekstraktin e kafesë jeshile Svetol®, Garcinia Cambogia dhe ekstraktin e çajit të gjelbër. Svetol® është një Ekstrakt i Fasuleve të Kafesë së Gjelbër pa kafeinë i cili siguron një minimum të garantuar 45% të Acideve Klorogjene. Garcinia Cambogia njihet gjithashtu si marmarinë Malabar, një bimë vendase e rritur në Azinë Jug-Lindore që është përdorur për shekuj në të gjithë Azinë në gatim. Ky ekstrakt i Çajit të Gjelbër është i përqendruar për të siguruar ekuivalentin e disa gotave infuzion të çajit jeshil.Kombinimi i të 3 llojeve e bën këtë produkt humbje peshe 3-në-1 jashtëzakonisht efektiv. Kombinuar me dietën e duhur dhe regjimin e ushtrimeve, ju do të keni një trup standard të dëshirueshëm.Dozimi: Merrni 2 kapsula çdo ditë pas ngrënies (kombinoni ushtrime, sporte dhe ushqeheni shëndetshëm)

 

Compare
SKU: 5023652372061 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suplemente Vegjeteriane 3 Ne1 Natures Aid 60 Kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *