Pluhur Proteinik me Perzierje Frutash Bioglan 70Gr

L2,199.00

In stock

Compare
SKU: 5060216563893 Categories: , ,

Description

Bioglan Superfoods berries eshte nje perzierje  me fruta si acai,shege, mana te kuq

Permban vitaminat C, K, Mangan, Acid folik, Magnez te cilat perbamjne vlera te larta ushqyese

Eshte nje plurhur pa kimikate dhe shume i tretshem ne uje ose lengje. Mjfaton te shotni nje luge ne ushqim

Kapaciteti: 70 Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Proteinik me Perzierje Frutash Bioglan 70Gr”

Your email address will not be published.