Suplement Ushqimor me Baze Kakao 250Gr

L3,199.00

In stock

Compare
SKU: 5060238482318 Categories: ,

Description

Hurmat e ëmbla, carob dhe aromatizuesi natyral i çokollatës i japin pluhurit të pijeve një shije unike.

Përgatitja: Përzieni 25 g (2 1/2 lugë gjelle) me 250 ml qumësht, alternativë perimesh ose lëng frutash dhe përzieni mirë. 

Përbërësit: 200 ml qumësht tërshërë  Përzierje funksionale e njohjes organike 2 lugë çaji shurup agave 1 filxhan kafe

Kapaciteti: 250 Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suplement Ushqimor me Baze Kakao 250Gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *