Suplement per Tretjen e Ushqimit Bioglan 70 Gr

L2,799.00

In stock

Compare
SKU: 5060216564470 Categories: ,

Description

Bioglan Superfoods Digestive Boost eshte nje perzierje me mikrobiomat duke perfshire bakteret e gjalla, fibrat dhe enzimat tretese. Cdo racion permban 500 milion kultura te gjalla, dhe inuline e cila eshte nje fiber qe gjendet natyrshem ne perime te tilla si cikore. Permiresimi i tretjes gjithashtu permban gjethe hithre, luleradhiqe, xhenxhefil dhe shafran i Indise, se bashku me kalcium qe ndihmon funksionimin e enzimave te tretjes ne zorre. Te gjithe keta perberes jane te perzier me nje arome te shijshme natyrore te vaniljes, keshtu qe ju lehte mund te shtoni nje rritje te tretjes ne rutinen tuaj ditore.

Perdorimi: Merrni nje luge caji ne nje gote me qumesht te ftohte

Kapaciteti: 70 Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suplement per Tretjen e Ushqimit Bioglan 70 Gr”

Your email address will not be published.