Suplement Per Lekur,Floke&Thonje Perfectil Plus 28 Tableta

L2,799.00

Kur lëkura jonë ndihet mirë, ne ndihemi mirë, por faktorët e përditshëm duke përfshirë ndotjen, stilin e jetës dhe dietën mund të ndikojnë në lëkurë në shumë mënyra.

Perfectil Plus Skin është një formulë e mbrojtur nga patenta me lëndë ushqyese për mbështetje edhe më të madhe për lëkurën tuaj.

Perfectil Plus Skin siguron formulën origjinale efektive Perfectil për lëkurën, flokët dhe thonjtë, plus përfitimin shtesë të një kapsule specialist Nutri-dermal ™, në një paketë të dyfishtë.

Çdo kapsulë Nutri-dermal provides siguron lëndë ushqyese shtesë specifike që synojnë shëndetin e lëkurës.

Biotinë shtesë †, e cila kontribuon në mirëmbajtjen e lëkurës normale

Acidet thelbësore të yndyrave Omega-3 nga vaji i peshkut dhe acidet yndyrore Omega-6 nga Starflower dhe vaji i farës së Blackcurrant

Plus Lutein, bashkë-enzimë Q10 dhe ekstrakt likopeni

Tabletë origjinale e trefishtë aktive për lëkurën, flokët dhe thonjtë

Çdo tabletë origjinale përmban një gamë prej mbi 20 mikroelementësh të formuluar posaçërisht për të mbështetur shtresën e poshtme të lëkurës të lëkurës, gjëndrat e flokëve dhe thonjtë.

Për shëndetin e lëkurës:Vitaminat B duke përfshirë riboflavin (vitaminë B2) dhe niacin (vitaminë B3) dhe minerale zink dhe jod kontribuojnë në mirëmbajtjen e lëkurës normale Bakri kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ dhe kontribuon në pigmentimin normal të lëkurës

Shëndeti i flokëve dhe thonjve:Seleni dhe zinku kontribuojnë në mirëmbajtjen e flokëve dhe thonjve normalë

 

Compare
SKU: 5021265223398 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suplement Per Lekur,Floke&Thonje Perfectil Plus 28 Tableta”

Your email address will not be published. Required fields are marked *