Suplement Per Femije Higher Nature 10

L2,299.00

Higher Nature Relax & Unwind është një pije relaksuese për fëmijët me kalcium, magnez dhe theaninë.

Për çdo kohë të ditës, por me efektive eshte pak para kohës së gjumit, si një mënyrë e shkëlqyeshme për të ndihmuar të relaksoheni fëmijët tuaj pas një dite të ngarkuar.

E shkëlqyeshme për të vegjlit tuaj aktiv për të mbështetur jetën e tyre të zënë. Ai përmban theaninë, aminoacid natyral i cili dihet se ndihmon në qetësinë dhe relaksimin.

Përmban gjithashtu kalcium për rritje dhe zhvillim normal te fëmijët dhe magnez për mirëmbajtjen e kockave normale kështu që mbron kockat e tyre gjatë viteve të para të rëndësishme.

Pije e shijshme me aromë të manave, pa ëmbëlsuesit artificial.

Compare
SKU: 5031013107214 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Suplement Per Femije Higher Nature 10”

Your email address will not be published. Required fields are marked *