Pluhur Proteinik Jeshil SuperGreens Bioglan 70Gr

L2,199.00

In stock

Compare
SKU: 5060149820360 Category:

Description

Bioglan Superfoods SuperGreens eshte i perbere me  Vitamina B12,Vitamina C & E,  Zink, Hekuri. Perzierja Supergreens ka veti te shumta  ushqyese duke perfshire barishte gruri, spirulina, bar elbi, laker jeshile dhe klorela. Eshte e pasuruar gjithashtu me vitamina B12, C dhe E, te gjitha te paketuara ne nje pluhur te pershtatshem, keshtu qe eshte e lehte per ju ta perdorni ne ushqimet e perditshme ose thjesht ta perzieni me uje.

Perdorimi: Per nje rregullim te shpejte, shtoni 2 luge caji Supergreens ne nje gote me uje dhe mund ta pini ne mengjes ose darke

Kapaciteti: 70 Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pluhur Proteinik Jeshil SuperGreens Bioglan 70Gr”

Your email address will not be published.