Stika me Vafer mLajthi Feiny Biscuits 400Gr

L299.00

Out of stock

SKU: 9002859082153 Category:

Description

Rafila meshë me mbushje kremi kakao dhe lajthi 50%.

Përbërësit: sheqer, miell gruri, vaj palme, pluhur i ëmbël, niseshte, pluhur kakao me yndyrë të zvogëluar 4%, pluhur të skremuar të qumështit, çokollatë, masë kakao, gjalpë kakao, lajthi të pjekura 1%, dekstrozë, fruktozë,shurup glukoze,  koncentrat gjalpi, aromë, vanilinë, kripë e ushqimit.

Kapaciteti: 400Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stika me Vafer mLajthi Feiny Biscuits 400Gr”

Your email address will not be published.