Sterilizues per Shishe i Zi Tommee Tippee Super Steam Advanced Electric Steriliser

L11,000.00

In stock

Compare
SKU: 5010415232229 Category:

Description

Të kesh shishe të pastra, të sterilizuara të gatshme për çdo ushqim është një pjesë thelbësore e kujdesit për foshnjën tuaj.

Me Sterilizatorin Elektrik Tommee Tippee Steri-Steam ju mund të sterilizoni deri në 6 shishe në vetëm 5 minuta të sheshta. Duke përdorur vetëm avull natyral për të mbështjellë çdo sipërfaqe, ky sterilizues elektrik me avull vret 99.9% të mikrobeve që mund të mbeten në shishe, cicëra, pompa gjiri dhe pajisje të tjera ushqyese për foshnje pas larjes.

Dorezat me ngritje të lehtë i mbajnë duart larg avullit dhe sirtari me 2 nivele mund të përdoret gjithashtu si mbajtësja e tharjes
Përmbajtja qëndron sterile për 24 orë  me kapak të mbyllur

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sterilizues per Shishe i Zi Tommee Tippee Super Steam Advanced Electric Steriliser”

Your email address will not be published.