2N1Sterilizues & Mikrovale per Shishet Tommee Tippee

L3,000.00

In stock

Compare
SKU: 5010415233516 Category:

Description

Tommee Tippee 2-në-1 Mikrovalë dhe Sterilizator me ujë të ftohtë u jep prindërve një zgjedhje të metodave të sterilizimit. Sterilizuesi është i lehtë për t’u përdorur dhe i përshtatshëm për një gamë të gjerë produktesh, dhe gjithashtu është tepër i sigurt.

Përfshin:1 sterilizues tommee tippee 2-në-1.
Karakteristikat: Sterilizuesi me mikrovalë tommee tippee 2-në-1 mban deri në 4 shishe.
Sterilizuesi përmban një kapak të mbyllur për të mbajtur gishtat e vegjël.
Cikli i shpejtë 4 minutësh do të thotë që nuk jeni kurrë shumë larg nga një shishe e sterilizuar.
Përmasat 27 x 27 x 18cm.
I mban produktet sterile deri në 3 orë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “2N1Sterilizues & Mikrovale per Shishet Tommee Tippee”

Your email address will not be published.