Spraj Zbutes per Floket me Keratin Schwarzkopf 200Ml

L699.00

In stock

Compare
SKU: 5012583210108 Category:

Description

Scharzkopf  Keratin Heat me nivel te forte mbajtes 4 duke i mbajtur floket tuaja te stiluara per 48 ore

-Me ekstrakte keratine duke ju dhene nje zbutje flokeve tuaj

-Nivel i forte deri ne 4 duke ju dhene shkelqim dhe duke i mbajtur floket sa me natyrale ne levizje

-Nuk ngjit ne floke

Perdorimi: Shkundeni para se te perdorni dhe mbani larg deri ne rreth 30 cm nga floket kur ti sperkasni

Kapaciteti: 200 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spraj Zbutes per Floket me Keratin Schwarzkopf 200Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *