Spraj per Floket Volum Lift Schwarzkopf 400Ml

L699.00

In stock

Compare
SKU: 5012583210146 Categories: ,

Description

Scharzkopf Volume Lift me nivel te forte mbajtes 4 duke i mbajtur floket tuaja te stiluara per 48 ore

-Nivel i forte deri ne 4 dhe duke ju dhene volumin e deshiruar

-Nuk ngjit ne floke

Perdorimi: Shkundeni para se te perdorni dhe mbani larg deri ne rreth 30 cm nga floket kur ti sperkasni

Kapaciteti: 400 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spraj per Floket Volum Lift Schwarzkopf 400Ml”

Your email address will not be published.