Spraj per Volum Flokesh Wella 100Ml

L1,199.00

In stock

Compare
SKU: 8005610645599 Category:

Description

Invigo Volume Boost është një kujdes ekskluziv i koncentruar i cili do të shtojë volum në flokët tuaj. Për më tepër, ushqen flokët dhe shumëfishon efektin e maskës apo balsamit duke dhënë rezultate të menjëhershme. Lani flokët me shampo dhe thani me peshqir. Aplikoni 10-25 pompa të produktit, mvarur nga gjatësia dhe dendësia e flokëve dhe pastaj aplikoni maskën apo balsamin. Në fund shpërlajini flokët tërësisht me ujë

Kapaciteti: 100 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spraj per Volum Flokesh Wella 100Ml”

Your email address will not be published.