Spraj per Vetenxirje Bondi Light to Medium 250Ml

L1,799.00

In stock

Compare
SKU: 850278004114 Categories: , ,

Description

Bondi Sands Self Tanning Light Light  Medium krijon një nxirje cilësore të sallonit profesional brenda sekondave. I mbushur me Vitaminë E për të lagur dhe rinovuar lëkurën tuaj, Bondi Sands. Vetë rrezatimi i Mjegullës ndizet dhe e lë lëkurën tuaj të ndezur me një pamje bronzi natyrale të aplikuar pa përpjekje

Kapaciteti: 250Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spraj per Vetenxirje Bondi Light to Medium 250Ml”

Your email address will not be published.