Spraj per Vetenxirje Bondi Sands 150Ml

L1,799.00

In stock

Compare
SKU: 850278004183 Categories: , ,

Description

Bondi Sands Liquid Gold Self-Tanning Oil Oil vendos në një moment, zhvillohet mbi 6 orë dhe zgjat deri në një javë; duke ju lënë me një lëkurë të bronzuar në mënyrë të përsosur që shkëlqen nga brenda.

I mbushur me aromën e freskët të Arrës së Kokosit dhe Vajit Hidratues të Arganit, Gold Liquid është vaji më i gjatë dhe nuk kërkon asnjë larje.

I përshtatshëm për: Per te gjitha llojet e lekurave

Përdorni me: Aplikoni me një dorashka aplikimi. Përdorni ndonjë nga produktet tona gradualisht të rrezitjes për të zgjatur nxirjen tuaj

Kapaciteti: 150Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spraj per Vetenxirje Bondi Sands 150Ml”

Your email address will not be published.