Spraj per Ushqim Basiliko Leverno 40Ml

L550.00

Out of stock

SKU: 4013200334666 Category:

Description

Spraj per ushqim me ekstrakte te ererave te borzilokut

Eshte ideal per tu perdorur sallata te fresketa, pica, makarona dhe brusketi

Kapaciteti: 40 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spraj per Ushqim Basiliko Leverno 40Ml”

Your email address will not be published.