Spraj per Stilimin e Flokut Natural VO5 150Ml

L350.00

In stock

Compare
SKU: 8717163943229 Category:

Description

VO 5 ju jep flokeve nje fleksibilitet natyral me nje fortesi 3 ose 5

-Mund te krijoni nje stil natyral te flokeve si gjate dites

-Floket do te qendrojne te stiluara gjate gjithe dites

-Nuk ngjit ne floke dhe ju jep hidratim dhe shkelqim

Perdorimi: Shkundeni para se te sperkasni ne floke. Mbajeni larg rreth 30 cm nga floku dhe sperkatini

Kapaciteti: 150 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spraj per Stilimin e Flokut Natural VO5 150Ml”

Your email address will not be published.