Spraj per Pastrimin Xhamave dhe Dritares Mr Muscle 750Ml

L399.00

In stock

Compare
SKU: 5000204134193 Categories: ,

Description

Mr Muscle Window & Glass Cleaner me Uthull Power është formuluar për të mposhtur ngatërresat e forta të qelqit

– Heq yndyrat dhe njollat ​​e forta
– Lë sipërfaqet me një shkëlqim pa vija
– Për përdorim në dritare, pasqyra dhe sipërfaqe të tjera xhami

Kapaciteti: 750Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spraj per Pastrimin Xhamave dhe Dritares Mr Muscle 750Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *