Spraj per Pastrimin e Kuzhines Mr Muscle 750Ml

L399.00

In stock

Compare
SKU: 5000204845945 Categories: ,

Description

Pastron sipërfaqet e kuzhinës për një shkëlqim nga pllaka të yndyrshme në xhami E mjaftueshme për të hequr yndyrat dhe papastërtitë Lë pas vetes një shkëlqim pa vija, madje edhe në siperfaqe xhami

Kapaciteti: 750Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spraj per Pastrimin e Kuzhines Mr Muscle 750Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *