Spraj per Floket Toni&Guy 150Ml

L499.00

In stock

Compare
SKU: 79400204561 Category:

Description

Karakteristikat:

-Ju jep flokeve shkelqim dhe butesi te qendrueshme per nje kohe te gjate

-Nuk ngjit ne floke

Perdorimi: Shkundeni para perdorimit dhe ktheni floket me koke poshte duke i sperkatur

Kapaciteti: 150 Ml

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spraj per Floket Toni&Guy 150Ml”

Your email address will not be published.