Spraj per Floket Tigi Bed Head 200Ml

L899.00

In stock

Compare
SKU: 615908427608 Category:

Description

Karakteristikat: 

– Spraj per stilimin e flokeve

-I jep flokeve shkelqim dhe butesi

Perdorimi: Sperkasni floket e thate ne nje distance te vogel dhe menjehere do te merrni butesine dhe shkelqimin e deshiruar

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spraj per Floket Tigi Bed Head 200Ml”

Your email address will not be published.