Spraj me Efekt Vetenxires te Erret Bondi Sands 250Ml

L1,799.00

In stock

Compare
SKU: 850278004008 Categories: , ,

Description

Përjetoni një nxirje pa vija me Bondi Sands Self Tanning Mist. Kjo peshë e lehtë është e pasuruar me aloe vera dhe e mbushur me aromën e kokosit të freskët. Trajtoni lëkurën tuaj me një shkëlqim të artë natyral të qëndrueshëm, të gjatë.

I përshtatshëm për: Ata me çehre ulliri ose ata që preferojnë një shkëlqim më të errët

Kapaciteti: 250Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spraj me Efekt Vetenxires te Erret Bondi Sands 250Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *