Spraj Mbrojtes per Lekurat Sensitive SPF30 Uriage 200Ml

L1,699.00

In stock

Compare
SKU: 3661434005473 Categories: , ,

Description

Spraj Bariesun per lekurat sensitive me SPF 30

-Mbron nga rrezatimi UV duke e mbajtur te bute lekuren sa here e aplikoni

-Deperton shpejt ne lekure

Perdorimi: Shkundeni mire para se te perdorni. Perdoreni shpesh edhe pasi te jeni djersitur, notuar, ose thare. Mos e vendosni direkt ne fytyre por vendosni nje sasi ne dore dhe me pas perhapeni ne fytyre

Kapaciteti: 200 Ml

Importuesi: Hollande

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spraj Mbrojtes per Lekurat Sensitive SPF30 Uriage 200Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *