Spraj Freskues Decleor 100Ml

L2,499.00

In stock

Compare
SKU: 3395016360000 Category:

Description

Një tonik i krijuar posaçërisht për të rifreskuar lëkurën, kjo mjegull ringjallëse mund të përdoret pas pastrimit, për të vendosur përbërjen ose sa herë që lëkura ka nevojë për një shpërthim gjallërues të hidratimit. Përmban Acid Salicilik për të shtrembëruar dhe rafinuar butësisht strukturën e lëkurës, Uji i Luleve të Mintës për tu rinuar dhe një koktej me vajra thelbësorë si Lemongras, Trumzë dhe Rozmarinë për një ndjesi aromatike aromatike.

Kapaciteti: 100 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spraj Freskues Decleor 100Ml”

Your email address will not be published.