Spiruline Organike Fushi 90 Kapsula

L2,199.00

alga blu-jeshile, Spirulina është shumë e tretshme dhe një burim i pasur me proteina të plota, është një central elektrik i antioksidantëve dhe mineraleve anti-inflamatore. Në fakt, vetëm 3 gramë (ose 6 tableta) kanë më shumë aktivitet antioksidant dhe anti-inflamator sesa 5 porcione me fruta dhe perime të freskëta.

Një kohë e mirë për të përdorur spirulinën është pas mëngjesit, pastaj përsëri në mes të pasdites.

Stimulues i fuqishëm Suplement ideal ushqimi për njerëzit e të gjitha moshav

Burimi më i pasur në botë i beta-karotenit –

25 herë më i lartë se karota e papërpunuar.

300% më shumë kalcium sesa qumështi i plote

28 herë më i pasur me hekur se mëlçia e viçit të papërpunuar

Lehtë për t’u marrë në formën e ushqimit për njerëzit me vështirësi në tretje

Mund të rrisë nivelet e energjisë dhe të zvogëlojë kohën e rikuperimit për atletë

300% më shumë kalcium sesa qumështi i plotë

2300% më shumë hekur sesa spinaqi

3900% më shumë beta karotinë sesa karotat

375% më shumë proteina sesa tofu

Përdorimi i Sugjeruar: Një servir = 6 Tableta ,Shërbeni çdo ditë

 

 

5 in stock

Compare
SKU: 5060112860287 Category: Tag:

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spiruline Organike Fushi 90 Kapsula”

Your email address will not be published. Required fields are marked *