Speca Jeshile te Prera Japalenos Old el Paso 215Gr

L450.00

In stock

Compare
SKU: 8727200501046 Category:

Description

Fasulet e vjetra El Paso dhe Jalapenos shtojnë një strukturë krokante në vaktin tuaj meksikan të Vjetër El Paso
Jalapenos do të shtojë një nuancë erëzash që do t’i japin vaktit tuaj një goditje të vërtetë
Vlerësimi i djegësit nxehtë 3
I përshtatshëm për vegjetarianët

Perberesit: Speca jeshil Jalapenos (52%), Uji, kripa, rregullatori i aciditetit: Acid acetik

Kapaciteti: 215Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Speca Jeshile te Prera Japalenos Old el Paso 215Gr”

Your email address will not be published.