SIMPLE WATER BOOST MICELLAR FACIAL GEL WASH 150 ML

L699.00

Compare
SKU: 8710908710773 Categories: ,

Description

Simple Water Boost Micellar Facial Wash, një larës fytyre i gjeneratës së re që jep hidratim të menjëhershëm dhe pastrim të butë por efektiv.  Flluskat pastruese micellare rrëshqasin mbi fytyrën tuaj, duke tërhequr make-up dhe papastërtitë dhe duke e lënë lëkurën të freskët menjëherë.

Formulim i lehtë, hidratues me ujë-xhel, i mbushur me minerale esenciale për lëkurën dhe ekstrakt bimor, kjo formulë përmban përbërës që e duan lëkurën, të krijuar posaçërisht për lëkurë të dehidratuar, të thatë ose të ndjeshme.

Përdorimi:

Hapi 1: Shtrydhni një sasi të vogël në pëllëmbën e dorës dhe masazhoni butësisht në lëkurën e lagur për të formuar një shkumë të butë dhe të mëndafshtë.

Hapi 2: Shpëlajeni tërësisht.

Hapi 3:Përfundoni duke aplikuar një hidratues të thjeshtë sipas dëshirës tuaj.

Për rezultate më të mira, përdorni në mëngjes dhe në mbrëmje.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SIMPLE WATER BOOST MICELLAR FACIAL GEL WASH 150 ML”

Your email address will not be published.