SIMPLE REGENERATION AGE RESISTING FACIAL WASH 150

L699.00

In stock

Compare
SKU: 5011451104020 Category:

Description

SIMPLE, Larës fytyre

Rigjenerues dhe rezistent ndaj moshës

Të mirat e cajit jeshil , luftojnë ndaj plakjes së parakohshme.

Kapaciteti : 150 ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SIMPLE REGENERATION AGE RESISTING FACIAL WASH 150”

Your email address will not be published.