SIMPLE MICELLAR FACE CLEANSER 200ML

L550.00

In stock

Compare
SKU: 8712561669825 Categories: ,

Description

Uji micellar Simple është pastrues i menjëhershëm hidraton lëkurën dhe heq make-up. Simple Micellar Cleansing Water nuk përmban parfum ose ngjyrë artificiale, kimikate të ashpra, alohol ose vaj mineral.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SIMPLE MICELLAR FACE CLEANSER 200ML”

Your email address will not be published.