Shurup me Mjeder te Kuqe Pukka 100Ml

L2,499.00

In stock

Compare
SKU: 5060229011657 Categories: ,

Description

Një përzierje organike duke përfshirë xhenxhefil ngrohës, boronicë me lëng, trumzë dhe mjaltë të ëmbël manuka

Lëngu i njomë, mjalti manuka 14+, trikatu dhe trumza, së bashku me bimët e tjera në këtë shurup, janë përdorur prej kohësh për të ndihmuar në mbështetjen e shëndetit sezonal. Ky shurup qetësues është gjithashtu i përshtatshëm për të gjithë familjen

Këto manaferra me lëng vjollce janë frutat vjeshtore të prodhuara nga luledelet. Ato janë të mbushura plot me përbërës anti-viralë dhe anti-inflamatorë duke përfshirë vitaminën antioksiduese C, antocianinat, lignanet dhe flavonoidet

Perberesit: Glicerinë e pastër perimesh , koncentrat i lëngut të njomës, mjaltë Manuka, tinkturë e gjetheve të trumzës, jamballi, tinkturë rrënjë rrikë, tinkturë rrënjë xhenxhefili , tinkturë piper i zi , Vaj esencial i gjetheve të mentës

Kapaciteti: 100Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shurup me Mjeder te Kuqe Pukka 100Ml”

Your email address will not be published.