Shurup Orkanik Kokosi 250Ml

L1,099.00

Out of stock

SKU: 7791400067146 Category:

Description

Një shurup natyral i frymëzuar nga dora e bërë nga nektari i çelur i lulëzimit të kokosit. Një ëmbëlsues natyral!

E shijshme për petulla, waffles, ëmbëlsira dhe akullore, është një burim i mirë i vitaminave dhe mineraleve duke e bërë atë një zëvendësim ideal për sheqerin, agave dhe shurupet e panjës

Perberesit: Nektar i Çelur Organik i Çeljes së Kokosit

Kapaciteti: 250Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shurup Orkanik Kokosi 250Ml”

Your email address will not be published.