Shkume per Vetenxirje Bondi Sands 225Ml

L1,999.00

In stock

Compare
SKU: 850278004893 Categories: , ,

Description

Formula Bondi Sands Aero përmban aktive për rrezitje me veprim të dyfishtë për të arritur një ngjyrë të thellë dhe afatgjatë. E pasuruar me Vitaminë E dhe Jojoba, Aero Ultra Dark hidraton dhe ushqen intensivisht, duke rezultuar në jetëgjatësi të zgjatur të nxirjes.

I përshtatshëm për: Ata me çehre të errëta ose lëkurëpunues me përvojë që kërkojnë shkëlqimin më të thellë dhe të bronztë.

Përdorni me: Aplikoni me një dorashka aplikimi. Përdorni ndonjë nga produktet tona gradualisht të rrezitjes për të zgjatur nxirjen tuaj.

Kapaciteti: 225Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shkume per Vetenxirje Bondi Sands 225Ml”

Your email address will not be published.