Shkume per Floke Kacurrela Bed Head Tigi 125Ml

L999.00

In stock

Compare
SKU: 615908427684 Category:

Description

Shkumë para-stilimit për flokët më të mirë me gjendje perfekte për stilim

Siguron një strukturë mbajtëse të lehta në mesatare

Mbush flokët me fibra dhe shpërndahet menjëherë në flokë duke dhene rezultate afatgjata

Përshkrim: Shkuma e Rritjes së Vëllimit Big Head është një shkumë dhe përforcues unik i lehtë para stilimit që jep mbajtje të lehtë, strukturë dhe kondicionim.

Kapaciteti: 125 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shkume per Floke Kacurrela Bed Head Tigi 125Ml”

Your email address will not be published.