Shkume Pastrimi per Fytyren Andalou 163Ml

L2,000.00

Out of stock

SKU: 859975020014 Categories: ,

Description

Shkumë pastrues Përshkrimi i ndjeshëm me Qelizat rrjedhore të trëndafilave Qëndrueshmëri qetësuese 

 Kjo shkumë freskuese e ujërave të trëndafilave, me qelizat staminale të trëndafilit alpin, lëshon dhe largon përbërjen, papastërtitë dhe qelizat sipërfaqësore të thata, ndërsa shega ngre tonin dhe acidin hialuronik dhe aloe vera ndihmon në ringjalljen e barrierës së lagështisë së lëkurës për një çehre pa pamje të përsosur. Qelizat burimore të trëndafilit PhytoCellTec support mbështesin barrierën hidro lipide të lëkurës për të ndihmuar në luftimin e inflamacionit dhe pamjes së plakjes së parakohshme, pamjes ngritëse dhe rezistencës.

Kapaciteti: 163 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shkume Pastrimi per Fytyren Andalou 163Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *