Shkopinj me Shije Karrote Ella’s Kitchen 17Gr

L300.00

Out of stock

SKU: 5060107339811 Category:

Description

Ushqim i shijshëm me gishta i bërë për të luajtur dhe mësuar, me më pak rrëmujë.

I pergatitur per  foshnjat nga 7 muajsh.

Madhësia dhe forma e duhur për të ndihmuar të vegjlit të mësojnë të marrin ushqim në gojën e tyre dhe të mbajnë mishrat e tyre të zënë

Perbesit: Miell organik misri 72%, vaj organik luledielli 14%, misër i thatë organik 9%, karota e thatë organike 5%, vitamina B1

Kapaciteti: 17Gr

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shkopinj me Shije Karrote Ella’s Kitchen 17Gr”

Your email address will not be published.