Shishe Qumeshti Advanced Anti-Colic Tommee Tippee 260Ml

L1,000.00

In stock

Compare
SKU: 5010415225696 Category:

Description

Nuk ka asgjë që një prind dëshiron më shumë sesa që fëmija i tyre të jetë i qetë.  Teknologjia unike 3-copëshe kundër dhimbjeve të barkut tërheq ajrin nga qumështi dhe valvula e yllit nuk lejon që qumështi të kalojë lart në tub, që do të thotë 80% më pak gaz, pështymë dhe shqetësime

Shishja 260 ml vjen me thithë të avancuar anti-kolik të rrjedhës së ngadaltë, e pajtueshme me thithin e rrjedhës së mesme të përparuar anti-kolik (3 muaj+) Dhe thithin e fluksit të shpejtë anti-kolik (6 muaj+)

Kapaciteti: 260 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shishe Qumeshti Advanced Anti-Colic Tommee Tippee 260Ml”

Your email address will not be published.