Shampo Tigi Bed Head 2*750Ml

L2,499.00

In stock

Compare
SKU: 615908951035 Category:

Description

Set Shampo dhe Balsam:

-Shampo per forcimin e flokeve

-Permireson ndjeshem menaxhimin dhe forcimin e flokeve

-Jep nje shkelqim mahnites qe zgjat

Perdorimi: Pasi keni lare floket me shampo aplikoni nje sasi balsami nga mesi deri te majat e flokeve. Mbajeni per 2-3 minuta dhe shpelani me uje te bollshem

Importuesi: Angli

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo Tigi Bed Head 2*750Ml”

Your email address will not be published.