Shampo Set 4 PCS Tresseme

L799.00

In stock

Compare
SKU: 8710522603116 Categories: ,

Description

Seti per floke Tresemme permban 4 produkte brenda 1 cante. Praktike per ta marre me vete ne udhetime:

1-Moisture Rich Shampoo dhe Conditioner (100 Ml)

2-Spray (60 Ml)

3-Spray Care&Protect (100 Ml)

-Shampo dhe Balsam (100 Ml) jane ideale per perdorim te perditshem duke i ndihmuar floket te qendrojne te lagur kur jeni ne levizje

-Spraji me madhesi xhepi mbron floket nga demtimi i nxhetesise i shkaktuar nga tharja, drejtimi dhe kacurrelat e perditshme

-Llaku Freeze Hod Hairspray  ju jep flokeve lemimin e deshiruar gjate gjithe dites

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo Set 4 PCS Tresseme”

Your email address will not be published. Required fields are marked *