Shampo Rigjeneruese Tigi Bed Head 750Ml

L1,299.00

In stock

Compare
SKU: 615908426717 Category:

Description

Karakteristikat: 

-Shampo rigjeneruese per floke te dmetuar nga kimikatet dhe lyerja

-I jep flokeve hidratim me te thelle te zonave te demtuara

-Mbron floket nga nxhetesia duke i bere me te hijshem dhe te forte

Perdorimi: Aplikoni nje sasi te caktuar nga rrenja deri te majat e flokeve dhe i shpelani me uje te bollshem

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo Rigjeneruese Tigi Bed Head 750Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *