Shampo Magnesium Silver Loreal Expert 1.5L

L3,499.00

In stock

Compare
SKU: 3474636502875 Category:

Description

Karakteristikat: 

– L’Oréal Professionnel Série Expert Shampoo ju jep shkelqim flokeve Gri dhe Bjonde

-Aminoacidet e Magnesit brenda shampos ndihmojne per tu dhene flokeve nje shkelqim natyral dhe pamje te shendetshme

Perdorimi: Vendosni nje sasi  te caktuar ne floke dhe shpelajini me uje te bollshem. Perdoret per cdo lloj floku si nga femrat dhe meshkujt

Importuesi: Paris-France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo Magnesium Silver Loreal Expert 1.5L”

Your email address will not be published.