Shampo Profesionale për Flokë Bjonde Loreal 300 Ml

L1,499.00

In stock

Compare
SKU: 3474636628834 Categories: ,

Description

Karakteristikat: Rekomandohet per floke natyrale ose bjonde te lyera

-Ndihmon ne demtimin e flokeve te demtuar

Perdorimi: Vendosni nje sasi shampo ne floke te lagur dhe me pas shpelajini me uje te bollshem

Importuesi: Paris-France

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo Profesionale për Flokë Bjonde Loreal 300 Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *