Shampo per Volum Loreal Expert 300Ml

L1,499.00

In stock

Compare
SKU: 3474636505876 Category:

Description

Karakteristikat:

-L’Oréal Professionnel Serie Expert Volumetry Shampoo permireson ndjeshem pamjen e flokeve tuaj

-Ju jep volumin e deshiruar flokeve

-Forcon me shume floket tuaj

Perdorimi: Vendosni nje sasi ne floke te thate dhe shpelajini me uje te bollshem. Per nje rezultat me te deshiruar perdorni masken Serie Expert Volumetry Conditioner

Importuesi: Paris-France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per Volum Loreal Expert 300Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *