Shampo per Volum Loreal 200Ml

L1,799.00

In stock

Compare
SKU: 3474636505890 Category:

Description

Karakteristikat:

-Perdoret per floke te imet

-Jep volum dhe shkelqim flokeve

-Hidraton floket

Perdorimi: Perhapeni ne menyre te barabarte ne floke. I shpelani me uje te bollshem

Importuesi: Paris-France

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per Volum Loreal 200Ml”

Your email address will not be published.