Shampo per Volum Andalou 340Ml

L1,299.00

In stock

Compare
SKU: 859975002010 Categories: ,

Description

Shampo volumizuese: Ideale për flokë të hollë, të imët deri në mesatarë, kjo formulë pastruese e thellë ndihmon në shtimin e ngritjes, trupit dhe shkëlqimit. Freskon flokët duke shtuar forcë dhe butësi për një pamje më të shëndetshme Kapaciteti: 340 Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per Volum Andalou 340Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *