Shampo per Trupin & Floket per Femije Sebamed 200Ml

L799.00

In stock

Compare
SKU: 4103040009234 Category:

Description

Locion për larjen e trupit dhe flokëve Sebamed, 200ml Locioni gjithëpërfshirës Sebamed Trupi dhe Larja e Flokëve pastron butësisht lëkurën delikate të foshnjës dhe mbron nga tharja. Një përbërës mbrojtës me rrushin e Shën Gjonit ndihmon për të qetësuar lëkurën e irrituar. Formula ushqyese që përmban panthenol parandalon tharjen e lëkurës. PH prej 5,5 që i atribuohet një rëndësie të madhe sidomos gjatë muajve të parë të foshnjës, promovon zhvillimin e mantelit acid të lëkurës që ndihmon për të mbrojtur nga thatësia, irrituesit dhe alergjenët. Përbërja e butë pastruese me surfaktantë me bazë sheqeri është e përshtatshme për lëkurën dhe flokët e vogëlushit tuaj. Locioni Sebamed për trupin dhe larjen e flokëve është i lirë nga sapuni dhe alkali dhe nuk përmban as ngjyra, as vajra silikoni.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per Trupin & Floket per Femije Sebamed 200Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *