Shampo per te Gjithe Llojet e Flokut, per Pastrim Tresemme 900Ml

L599.00

In stock

Compare
SKU: 8717163907085 Categories: ,

Description

Shampo e pastrimit të thellë TRESemme është shpëtimtari për flokët që kanë nevojë për freskim. Trajtojini flokët tuaj me një pllakë të pastër me formulën tonë të pasuruar me vitamina, e cila siguron pastrim të përsosur të butë për atë ndjenjën e majtë të sallonit. I mbushur me multi-vitamina, ajo lan butësisht larg papastërtitë që mund të rëndojnë flokët tuaj dhe të pakësojnë shkëlqimin e tyre natyral. Shampo është mjaft e butë për përdorim të përditshëm kështu që ju mund të zbuloni flokë të freskët dhe të pastër çdo ditë dhe të dukeni ashtu siç dëshironi.

Perdorimi: Aplikojeni butësisht në flokët e lagur duke filluar nga rrënjët në skajet.

Kapaciteti: 900Ml

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo per te Gjithe Llojet e Flokut, per Pastrim Tresemme 900Ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *