Olaplex Nr.4 250Ml

L3,599.00

In stock

Compare
SKU: 896364002756 Category:

Description

Karakteristikat: Shampo Olaplex Nr.4 Bond Maintenancfe eshte krijuar per tu pederdorur ne sallone dhe ne shtepi

-Perdoret per te gjithe llojet e flokeve dhe fale perberesit te Bis-Aminopropil Diglikol Dimaleat gje qe ndihmon ne riparimin e flokut

-Pa sulfate, pa paraben ose gluten i jep flokeve shkelqim dhe butesi

Perdorimi: Aplikoni nje sasi te caktuar ne floke dhe me pas e shpelani me uje te bollshem. Per nje rezultat me te mire mund ta shoqeroni me masken Olaplex Nr.3 ose masken Olaplex Nr.5

Importuesi: Itali

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Olaplex Nr.4 250Ml”

Your email address will not be published.