Shampo Repair Gold Quinoa+Protein L’oreal Expert 1.5L

L3,499.00

In stock

Compare
SKU: 3474636730797 Category:

Description

Karakteristikat:

  • Eshte perfekte per floke te demtuar te cilet kane nevoje per rigjenerim dhe ushqim
  • Permban grimca te vogla silikoni te cilat nuk demtojne floket
  • Ushqen, zbut dhe forcon floket duke i bere me te buta dhe me më shume shkelqim

Perdorimi: Vendosni nje sasi te barabrte ne floke te thate dhe i shpelani me uje te bollshem

Importuesi: Angli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shampo Repair Gold Quinoa+Protein L’oreal Expert 1.5L”

Your email address will not be published.